КЕРАМІЧНА ПЛИТКА

X

Pamesa

Pamesa Cerámica S.L. — іспанська компанія, виробник керамічної плитки. Заснована у 1972 році. Головний офіс розташовується в Алмасора, Кастельйон. Один з найбільших виробників керамічної плитки і керамічного граніту в Іспанії. У 1999 році отримала «Нагороду досконалості» за найкращу плитку. У 2000 і 2002 роках здобула нагороду за експорт від торговельної палати Кастельйона. У 2001 році нагороджена «Альфа де Оро» за серію плитки Palermo на міжнародній виставці кераміки Cevisama.

X

Saloni Ceramica

Фабрика Saloni Ceramica була заснована в 1971 році в регіоні Castellon, в Іспанії. Національний лідер в розробці, виробництві і продажу керамічної плитки, пропонує широкий спектр різних видів керамічних виробів на основі білої і червоної глини. З 2002 року успішно співпрацює з відомим іспанським дизайнером Roberto Verino. У 2009 році Ceramica Saloni розпочала співпрацю з відомою американською студією дизайну та архітектури Rockwell Group.

X

Cerdisa Ceramiche

Cerdisa Ceramiche заснована в 1959 році, була створена як виробник облицювальної плитки з білої глини. У подальшому стрімко розширила і диверсифікувала свій асортимент на заводах групи Ceramiche Ricchetti Spa у відповідь на розвиток технологій передового виробництва.

X

Colorker

Іспанська компанія «Colorker» - відомий виробник кераміки для облицювання підлоги та стін, декорування інтер'єру на вищому рівні. Вперше заявивши про себе в 1987 році, «Colorker» швидко знайшла світове ім'я, завдяки високому рівню якості своєї продукції в поєднанні з творчим підходом.

X

El Molino

El Molino еволюціонує безперервно з моменту свого заснування в 1922 році, перетворившись у ясний і твердий орієнтир для керамічної промисловості в усьому світі. На сьогоднішній день фабрика виробляє 30000 м2 керамічної плитки для підлоги та стін на щоденній основі, з більш ніж 100 різними дизайнами у каталозі.

X

Emil Ceramica

EMIL CERAMICA заснована в 1961 році і на сьогоднішній день є промисловою групою, яка діє в керамічній промисловості: виробництво та продаж підлогових і настінних покриттів. До групи входять такі фабрики: EmilCeramica, Provenza, Ergon, Acif, Viva. Emil Ceramica - одна з найбільших компаній на італійському ринку керамічної плитки, яка виробляє широкий асортимент - від класичного керамічного граніту найвищої якості, до сучасних колекцій керамічної плитки для ванних кімнат.

X

Equipe

Фабрика Equipe була заснована 27 вересня 1999 року. Всього за п'ять років після свого відкриття, Equipe стала безперечним лідером на національному та міжнародному ринку. У 2005 році компанія зосередила свої зусилля на виготовленні плитки для підлоги невеликого формату, інвестувала в нове обладнання та зміни бізнес-стратегії. Основні ринки споживання продукції фабрики знаходяться в Європі і Латинській Америці. Сьогодні це солідне підприємство сформований з кваліфікованого персоналу і якісним конкурентоздатним продуктом.

X

Grespania

Grespania є міжнародною виробничою фірмою, виробляючи керамічну плитку, що може похвалитися інноваційними технічними характеристиками. Поєднання інвестицій в подальше вдосконалення процесу виробництва, постійна адаптація до останніх досягнень в області дизайну, а також постійна турбота про благо навколишнього середовища допомогли стати бренду Grespania як лідер світового ринку протягом останніх 40 років. Grespania має три фабрики обладнаних найсучаснішими технологіями для виробництва плитки для підлоги, керамограніту і плит великого формату розміром до 120x360 см різної товщини.

X

Imola Ceramica

Італійська фабрика Imola Ceramica відома з кінця 19 століття і виробляє, в основному, керамічну плитку для ванної кімнати . Компанія Imola Ceramica - один з безумовних лідерів ринку італійської керамічної плитки, це підприємство з багатою історією. Асортимент продукції включає як керамічну плитку, так і популярний зараз керамограніт. В даний час ця італійська компанія займається виготовленням плитки різних розмірів, призначеної для обробки приміщень різного типу - побутових, комерційних, міських секторів.

X

Iris Ceramica

Iris Ceramica - підприємство, яке виробляє керамічну плитку і керамограніт преміум-класу. Його заснував італієць Романо Міноцці в 1961 році. Бренд Iris став відомий далеко за межами Італії. Колекції Iris Ceramica поставляються в понад 100 країн по всьому світу.

X

Mainzu

Іспанський виробник керамічної плитки Mainzu, заснований в далекому 1964 році в невеликому містечку Вілья Реал, Іспанія. Одна з перших фабрик в Іспанії по промисловому виробництву кераміки. У 1993 році фабрика Маінзу, закрилася на реконструкцію, в реконструкції було повністю оновлено стару будівлю заводу і побудований ще один виробничий комплекс, що дозволило значно поліпшити якість і обсяги продукції, що випускається.

X

Mirage

MIRAGE - це італійська промислова компанія, яка якнайкраще представляє якісну перевагу італійській кераміки в світі. Наукові дослідження, новаторський дизайн, високотехнологічні керамічні поверхні: Mirage пропонує формальні і в основному структурні рішення для проектування і оформлення просторів в найсучаснішому стилі. Понад 130 мільйонів квадратних метрів плитки, покладених в усьому світі, від Америки до Європи, від Азії до Океанії, служать очевидною гарантією солідності і надійності компанії Mirage, що створила світову історію керамічного граніту.

X

Newker

Newker – молода та динамічна фабрика, що здатна адаптуватися до потреб клієнтів. В даний час експортує керамічну плитку в більш ніж 70 країн, присутня на великих виставках в керамічному секторі, таких як Cevisama, Cersaie та ін. Завдяки досвіду в керамічній промисловості, фабрика пропонує широкий спектр форматів, матеріалів, обробки, кольору.

X

Porcelanosa

PORCELANOSA Group є одним з найбільш важливих виробників кераміки в світі, також пропонуючи меблі, та предмети для ванної кімнати, у більш ніж 400 магазинах 80 країнах світу. Диверсифікація виробництва відіграє ключову роль в зростанні бізнес-групи, яка починалася із виробництва одного продукту: керамічної плитки. Сьогодні вісім компаній Групи пропонують широкий асортимент продукції, який включає в себе кухні і сантехніку, а також найсучасніші будівельні рішення для сучасної архітектури.

X

Ragno

Компанія Ragno - це органічний синтез класичних традицій, перевірених століттями і сучасних технологій виробництва. Фабрика відкрила для себе формулу успіху в 1954 році і відразу ж увірвалася у великий бізнес керамічної індустрії. У наш час фабрика дуже динамічно розвивається, випускаючи сліпучі колекції, прикрашені оригінальними і акуратними візерунками.

X

Ceramica Sant'Agostino

Ceramica Sant'Agostino із майже п'ятдесятирічною історією є підприємство міжнародного профілю. Вся продукція Ceramica Sant'Agostino розроблена і повністю зроблена в Італії. Для них марка MADE IN ITALY є не просто засобом просування, а являє собою справжній стиль роботи на підприємстві; це культура, яка спирається на реальні цінності в плані етики та соціальної відповідальності.

X

Venus

Компанія Venus була заснована в Іспанії в 1998 р. Компанія займається виробництвом керамічної плитки для стін і для підлоги. Головне управління фабрики розташоване на території Кастельона, там же знаходяться адміністративні офіси, склади і виставковий зал готової продукції. Підприємство виготовляє щодня близько 22 тисяч кв.м плитки. Основні пріоритети компанії Venus - це висока якість продукції, що випускається і визнання на світовому ринку плитки і керамічного граніту. На території фабрики розташований центр досліджень, в якому проводиться робота, спрямована на прискорення та підвищення якості роботи і готової продукції.